1 година – і море: відкрили авіарейси зі Львова в сонячні міста України. Ціни?

Цього року плани багатьох людей щодо відпочинку зруйнувала пандемія, яку спричинив коронавірус. Відтак свої наміри відпочити довелось переглянути усім: одні абсолютно відмовились від цьогорічної відпустки, дотримуючись суворих правил ізоляції та соціальної дистанції, інші – перенесли її, треті – замінили відпочинок за кордоном на відпочинок в Україні. Саме тому курортні українські містечка стали більш затребуваними, ніж це було у попередні роки, хоча й через не зовсім втішну причину. Далі про це “lviv-trend“.

Відпочинок 2020

Изображение удалено.

Цього літа курортні міста, містечка, села Південної України та Карпат стали ще більш популярними, оскільки можливості виїжджати за кордон будь-куди поки немає. Популярні “країни моря” тільки розпочинають відкривати свої двері для туристів, і то з “багажем” правил для в’їзду та відпочинку.

Українці, ті, що вирішили все-таки цього літа відпочити, обирають, або вже вибрали, де ж провести відпустку тут, на рідній землі. У цьому питанні звичайно враховують бюджет, місце розташування, спосіб доїзду, умови тощо. Що кому підходить, подобається – те й обирають. Саме у рамках цієї теми варто зазначити, що для львів’ян та мешканців сусідніх областей відкрили унікальну можливість авіаперельоту до курортної України. Впродовж літа з львівського аеропорту можна буде за 1 – 1,5 години дістатись Одеси та Херсона. Про це нещодавно заявили представники національного українського авіаперевізника – відомої авіакомпанії SkyUр, передає пресслужба компанії.

Рейси зі Львова

Перший рейс на Херсон було здійснено вже цими вихідними. Відомо, що на борту літака було 102 пасажири. Рейси зі Львова до сонячного Херсона будуть доступними тричі на тиждень: понеділок, четвер, субота. Виліт зі Львова відбуватиметься о 15.55, а приліт до Херсона о 17.20. Зворотній напрямок: виліт о 18.20, а приліт до Львова о 19.50. Як бачимо: півтори години польоту – і ви у курортному українському Херсоні. Ціни на квитки стартують від 510 грн в одну сторону, вартість середнього квитка коливається в межах 700-730 гривень.

Окрім цього рейсу, відомо, що зі Львова літають літаки в Одесу – найпопулярніше курортне місто в Україні. Ці рейси почали здійснювати з 3 липня. Вони відбуватимуться тричі на тиждень (вівторок, п’ятниця, неділя). З середини липня вони будуть можливими двічі на тиждень – у вівторок та п’ятницю. Тривалість польоту лише 1 година – і море! 

Варто зауважити, що, перш, ніж приходити безпосередньо у день польоту в аеропорт, варто ознайомитись з усіма правилами перельоту, адже зараз продовжується поширення коронавірусної інфекції. Потрібно дотримуватись соціальної дистанції та користуватись усіма засобами індивідуального захисту, щоб вберегти себе та близьке оточення. Також варто врахувати усі нюанси щодо кількості багажу тощо.

Тож вдалої вам цьогорічної відпустки, яскравих вражень та незабутніх спогадів, однак не забувайте дотримуватись усіх правил безпечного відпочинку в умовах пандемії. Міцного усім здоров’я!

Изображение удалено.

 

Comments

.,.,.,.