У Львові відбудеться концерт скрипаля Олександра Божика

Нещодавно стало відомо, що цими днями у Львові відбудеться грандіозний концерт за участі відомого львівського скрипаля-віртуоза Олександра Божика (фото взяте із персонального сайту музиканта). Цей концерт – це щорічне традиційне різдвяне дійство, яке організовує скрипаль, розповідає львів’янам сайт “lviv-trend.in“. Відбудеться концерт вже 14 січня у стінах львівського театру імені Марії Заньковецької. 

Олександр Божик – львів’янин, який прославився завдяки своєму незвичайному таланту гри на скрипці. Про його талант стало відомо в цілій Україні завдяки встановленому у 2012 році світовому рекорду: на чотирьох скрипках чоловік грав за допомогою лише двох смичків. Як каже співак, концерт у Львові – це перше дійство, заплановане в межах турне на території Західної України на підтримку нового альбому музиканта. До цьогорічного різдвяного концерту приєднається і Юлія Божик – дружина талановитого львів’янина, піаністка. 

Оскільки Олександр Божик – скрипаль, якому під силу різні музичні жанри (рок, поп, етно-стиль або ж світова класична музика), концерт обіцяє стати направду цікавим. Тут зазвучать авторські твори музиканта, хіти світової класики, а також саундтреки до відомих кінострічок. Значна частина композицій буде із минулих років творчої діяльності, однак тут залунають і композиції з нового альбому музиканта. Додамо, що концерт відбудеться під назвою “Світові хіти та авторська музика”. 

Два концерти, що відбудуться 14 січня у стінах театру Заньковецької, будуть відбуватися у супроводі оркестру. На нього талановите подружжя запросило і гостей, імена яких поки що не розголошують львів’янам. Нагадаємо, що нещодавно в подружжя Божиків народилася донечка, поява якої надихнула Олександра до створення нових ліричних композицій, як і зізнається сам скрипаль. 

Comments

.,.,.,.