У львівському ресторані відкрили неймовірні оранжереї для відвідувачів: подробиці

У рамках карантину львівські ресторани, кав’ярні та інші заклади харчування розпочали свою роботу у понеділок, 11 травня. Місцева влада дозволила їм працювати, але тільки суворо дотримуючись правил, що зазначені у спеціальному протоколі, передає пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, в умовах такої роботи по-особливому запрацював один з ресторанів у Львові: на даху відкрили маленькі оранжереї, в яких безпечно та з комфортом можна поїсти. Мова йде про ресторан, що на площі Ринок, 14. У цьому закладі такі диво-сфери розташовані на відстані півтора метра одна від одної. Також вони огорнуті прозорою захисною плівкою. Виглядає дуже гарно та загадково. У ресторані можна добре відпочити та смачно поїсти, а найголовніше – у цілковитій безпеці. До того ж, інформує офіційна сторінка закладу, вони працюють на доставку, тому усі, хто бажає поїсти вдома, можуть звертатись до них.

Нагадаємо, за новими правилами, кожен заклад харчування може приймати клієнтів тільки на відкритій терасі. Щодня перед відкриттям та після закриття мають проводити повну дезінфекцію, а також кожні 4 години – вологе прибирання літнього майданчику. Після кожного відвідувача повинні продезінфікувати місце. Посуд у закладах харчування має бути одноразовим, а форма оплати – безготівкова (рекомендовано), інформує ЛМР.

Зазначимо, вже з 15 травня у Львові відбудеться черговий етап послаблення карантину. У п’ятницю мають запрацювати магазини одягу та взуття, але лише ті, що мають свій вихід на вулицю. Працюватимуть продовольчі ринки, а також відкриють візові центри. Вже у понеділок, 18 травня, почнуть працювати магазини одягу, білизни та взуття, що розташовані в торгових центрах. Також стануть доступними поліклініки міста. Тож дотримуйтесь правил карантину та будьте здоровими!

Comments

.,.,.,.