У Львові через карантин скасували низку концертів: які саме?

З 12 березня у Львові, як і на території усієї України, розпочався період карантину, що пов’язаний з поширенням коронавірусу. Через це у багатьох містах країни, дотримуючись умов протидії пандемії, що викликана COVID-19, відмінили численні заходи. Безумовно, це стосується і Львова. Що ж тут НЕ відбудеться у найближчий місяць, далі розкаже “lviv-trend“.

Насамперед рішення скасувати численні заходи прийняла дирекція Львівського національного академічного театру опери та балету. Відтак, тут не відбуватимуться вистави на великій сцені. Триватиме це до 3 квітня, але, варто зауважити, заплановані події у Музичному салоні Дзеркальної зали театру таки відбуватимуться. Окрім того, скасовані окремі події із запланованого у Львівській філармонії, про що більш детально можна дізнатись на офіційній сторінці цього закладу культури. Разом з цим вповні відмінили роботу у театрі ім. М. Заньковецької. Дирекція цього театру на період карантину припиняє показ усіх вистав, також не відбуватимуться гастролі. У кожному з випадків усім людям буде повернено гроші у касах. Або ж бажаючі зможуть відвідати обрані вистави (чи інші події) після закінчення карантину.

Що стосується поп-музики, то відомо, що у Львові скасували концерти Ірини Білик та Насті Каменських. Остання, до слова, мала виступати вже сьогодні, 13 березня, а концерт Ірини Білик перенесли з 14 березня на 25 квітня. Також відомо про тимчасове закриття для відвідувачів Ратуші та про перенесення Фестивалю дитячого читання “Книгоманія” з квітня на вересень.

Наголосимо, зараз в Україні ситуація справді непроста, тому українцям варто чітко дотримуватись інструкцій МОЗ щодо коронавірусу. Станом на сьогодні, 13 березня, відомо про 3 випадки COVID-19 у нас, з яких 1 летальний. З особливостями карантину у Львові можна ознайомитись тут

Comments

.