Її картини оживають на хустинах: у Львові дівчинка з синдромом Дауна творить неймовірне мистецтво

У Львові працює неймовірна мисткиня, про творчість і талант якої львів’яни, як і вся Україна, дізнались порівняно нещодавно. Мова йде про 15-річну дівчину Андріану, яка створює особливі картини, що згодом стають принтами на одязі, а цей одяг, зокрема хустки, купують навіть українські зірки, йдеться у сюжеті ТСН.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, мова піде про особливу львівську художницю Андріану Чухній. А особливість її полягає не тільки в тому, що у свої лише 15 років вона малює неперевершені твори, ескізи яких наносять на одяг (зокрема хустки), який згодом купляють навіть популярні українські селебретіс, але й тому, що ця мисткиня – дитина з синдромом Дауна. 

Дівчинка доволі довго вела закритий спосіб життя та не поспішала комусь відкриватись, окрім найрідніших. Але все змінилось в один прекрасний день, коли юну львів’янку привели до мистецької студії та дали в руки пензлика. Чи не з першого дня було помітно, що це стихія Андріана. Дівчинка просто розчинилась у мистецтві, ба більше, – вона почала не лише створювати унікальні картини, але й стала більш відкритою до людей, почала краще говорити, у неї пішли справи вгору у школі. Неабияку роль у цьому зіграла наставниця дівчинки, під пильним оком та ласкавим поглядом якої Андріана створює унікальні картини. 

Нещодавно за ескізами картин Андріани одне львівське ательє, де, до речі, працюють люди з інвалідністю, стало випускати жіночі хустки. І ці речі настільки вийшли стильними та особливими, що цей ексклюзив вирішили придбати чимало українських зірок, серед яких відома телеведуча Соломія Вітвіцька, співачки Світлана Тарабарова та ONUKA.

Вже сьогодні купувати хустки за ескізом Андріани – дівчинки з синдромом Дауна, мають бажання ще більше людей. Особлива художниця стала популярною не лише у рідному Львові, але й у багатьох інших містах України.

Comments

.,.,.,.