Світлове шоу, театр, казка: у "Львівській майстерні шоколаду" заплановано святкові заходи до свята Миколая

Львів - особливе в Україні місто, де свято Миколая, Нового Року, Різдва святкують у свій неповторний спосіб. Тут завжди панує чудова затишна атмосфера зимової казки. Цього року у місті Лева теж підготували чималу програму святкування цих чудових свят. Тут заплавновано гарні дійства і до найголовнішого свята дітей - дня Святого Миколая.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", вже традиційно у Львові 19 грудня відбудеться родинне святкування дня Святого Миколая біля "Львівської майстерні шоколаду", що на вулиці Сербській, 3. Цьогоріч організатори запланували театралізоване дійство та світлове шоу з казковою анімацією на будинок майстерні. Завершиться святкове шоу появою такого очікуваного Святого Миколая, який буде роздавати усім діткам солодкі дарунки. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Львівська майстерня шоколаду - відома солодка локація у Львові, де можна не тільки скуштувати неймовірних шоколадних смаколиків, але й часто самому долучитись до створення різноманітних шоколадних виробів або стати учасником різних святкових дійств. Засновницею цього львівського королівства шоколаду є Наталія Дубова, яка щиро запрошує усіх на казкову подію у 2018 році. Вона зазначає, що цього року їх команда вирішила зустріч зі Святим Миколаєм зробити у дещо незвичний "магічний" спосіб. Для святкового дійства залучили кращих акторів, аніматорів, дизайнерів у місті - все заради того, аби створити святковий настрій та подарувати діткам незабутню зустріч зі Святим Миколаєм.

Святкове дійство "Майстерня Миколая" розпочнеться о 18:00 год просто неба на вулиці Сербській, 3 і триватиме 20 хв. Наприкінці на дітей очікують солодкі дарунки від Святого Миколая та його помічників з Львівської майстерні шоколаду. Зазначимо, світлове шоу буде повторюватись кожної години до 22:00 год.

Коментарі