Гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” виступить на “Арені Львів” та ще у кількох містах Львівщини: дати і локації

Особливий, харизматичний, заворожуючий, той, що полюбився мільйонам українців,  – це все про український гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”. Якраз зараз у хлопців всеукраїнський тур, який охопив десятки міст України та триватиме протягом двох років – 2019 і 2020. Загалом гурт відіграє 120 концертів в підтримку нового альбому “Мільярди”. І один із таких концертів буде у Львові, інформує “karabas“.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, тур гурту триває ще з 2019 року, а завершиться він влітку 2020 року концертом у Києві на НСК “ОЛІМПІЙСЬКИЙ”. Цей фінальний концерт відбудеться на День незалежності України – 24 серпня. А ще перед цим відбудуться фінальні концерти на трьох великих стадіонах України: у Львові 30 травня, в Івано-Франківську 6 червня та в Одесі 15 серпня.

Хлопці з гурту в одному з інтерв’ю зазначили, що не могли оминути Львів та його мешканців, адже вже знають, як тут щиро і тепло зустрічають, яка тут панує атмосфера на концерті – дружелюбно і так по-українськи. Учасники українського гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” розповіли, що вони подарують Львову, як і усім іншим містам, велике грандіозне шоу, яке ще досі ніхто не бачив. Підготовка до стадіонного концерту вже триває. До слова, 1 лютого хлопці виступатимуть у Сєвєродонецьку, 2 лютого – у Краматорську, 4 лютого – у Маріуполі. А кілька днів опісля дадуть концерти на Львівщині: у Жовкві (7 лютого), Дрогобичі (8 лютого) та Самборі (9 лютого).

Зазначимо, альбом “Мільярди”, за словами самих хлопців з гурту, створювали з особливим натхненням і настроєм. Він дуже особливий: у ньому є романтика, лірика, подяка, співпереживання… А головне, наголошують в “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”, це музика, яка несе любов до людей, до Батьківщини, до своїх рідних. Хлопці кажуть, що зараз нова ера української музики і вони пишаються тим, що мають честь бути її співтворцями. 

Comments

.