У Львові розпочинає роботу головна резиденція Святого Миколая: як записатись?

Усі в передчутті різдвяно-новорічних свят. Львів потроху починає перевтілюватись у зимову казку – з ялинками, оленями, санчатами, святковими вогниками, ковзанкою. Усе чекає снігу. Одним із перших великих свят цього періоду буде день Святого Миколая, на який так з нетерпінням чекають найменші львів’яни. Саме у рамках цієї теми у Львові заплановано вже на цей тиждень грандіозну подію – відкриття головної офіційної резиденції Святого Миколая. Таку інформацію оприлюднила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, головна резиденція Миколая у Львові розпочне свою роботу вже у вівторок, 3 грудня. Саме у цей день тут, на території комплексу “Kavalier Boutique Hotel”, що на Старознесенській, 70, відбудеться урочисте відкриття хатинки Святого Миколая. Сюди впродовж майже трьох тижнів приїжджатимуть діти звідусіль, аби особисто дати Святому свого листа, розповісти йому віршика, зробити пам’ятне фото та найголовніше – отримати подарунок від самого Миколая.

У день відкриття, 3 грудня, у гості до Миколая приїдуть діти з реабілітаційних центрів та сиротинців Львова. Для них тут запланована цікава святкова зустріч, в кінці якої кожен з них отримає гарні подарунки. Також дорогих гостей пригощатимуть запашним какао зі смаколиками. Початок святкового дійства о 12:00.

З дня відкриття головна резиденція Святого Миколая працюватиме щодня впродовж грудня, аж до самого свята Миколая. Єдиним вихідним буде понеділок, а у всі решта дні з 10:00 до 20:00 Святий у своїй хатинці чекатиме на маленьких гостей. Секретарі Миколая просять попередньо записуватись до нього у гості. За деталями або для запису варто зателефонувати за номерами: 093 170 40 50 (Канцелярія Святого Миколая) і 093 884 57 07 (запис для груп). Миколай ласкаво усіх запрошує до себе та з нетерпінням чекає! До скорої зустрічі!

Comments

.,.,.,.