У Львові стартував конкурс вітрин: як взяти участь і які призи обіцяють?

Аби святкова різдвяно-новорічна атмосфера у Львові була на всі 100, а загальний образ міста Лева став довершеним на період Нового року та Різдва, адміністрація міста просить допомогти їм у цьому. Зокрема, звертаються до приватних підприємців та звичайних мешканців Львова, аби ті долучились до оформлення міста з нагоди прийдешніх свят. Це стосується здебільшого центральної частини Львова. У рамках цієї теми у місті оголосили про початок конкурсу на найкраще різдвяне оформлення вітрин, балконів, вікон, передає прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, святкове оформлення міста на конкурсній основі у Львові проводять вже не вперше. Все це, аби заохотити львів’ян до створення загальної святкової атмосфери. Такий проєкт у місті вже стає доброю традицією і з кожним роком все більше львів’ян беруть в ньому участь. Старт конкурсу відбувся 20 листопада. 

Цього року рекомендованим стилем оформлення вітрин, які мають бажання взяти участь у конкурсі, є стиль арт-деко. Він передбачає, що прикрашати вітрини варто, використовуючи все етнічне – народні візерунки, геометричні та інші декоративні елементи. Саме вітринам з таким оформленням надаватимуть перевагу, зазначають координатори конкурсу. При виборі переможців враховуватимуть інноваційність, наявність ознак запропонованого стилю, міцність конструкції, естетичність тощо. Участь у конкурсі можуть брати: господарюючі суб’єкти, юридичні та фізичні особи-підприємці.

Надсилати свої заявки на участь у конкурсі можна впродовж грудня на сайт ЛМР або звернутись у ЦНАП. Вже 26 грудня будуть відомі імена переможців, які отримають Подяки від Андрія Садового. За умовами конкурсу вітрини-конкурсанти мають зберігати свій святковий вигляд щонайменше до 20 січня. 

Comments

.,.,.,.