У Львові тривають Дні українського кіно: перелік безкоштовних сеансів

Ці вихідні у Львові обіцяють бути цікавими та пізнавальними. Особливо будуть вони багаті на кіноподії, адже зараз у місті Лева проходять Дні українського кіно, передає прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, стартувала ця культурна подія у Львові ще вчора, 21 листопада, і триватиме вона до неділі. У ці дні пройдуть покази найсвіжішого українського кіно. Також тут відбудуться зустрічі з творцями кінокартин та спільне обговорення побаченого. Усі покази організовують у кінопалаці “Коперник”, йдеться на офіційному сайті кінотеатру. 

Цього року наскрізною темою фестивалю кіно у Львові буде “Ідентичність” та все, що з нею пов’язане. Опісля показу кожної стрічки усі бажаючі глядачі зможуть стати учасниками обговорення щойно побаченої теми разом з режисерами та кінокритиками. У часі зустрічі можна буде висловити свою думку про ідентичність. Головна мета такої події – популяризувати українське кіно, показати, що воно є і що воно активно розвивається, донести до людей думку, що наші фільми нічим не поступаються популярним закордонним, і у нас є не менш талановиті режисери, продюсери, актори, які здатні творити якісний продукт високого рівня. Наше українське кіно здатне конкурувати зі зразками міжнародного кіномистецтва. І про це варто говорити, це варто показувати.

Відомо, що усі квитки на сеанси у рамках Днів українського кіно є більш ніж доступними, а вхід на деякі кінопокази взагалі буде безкоштовним (деталі у касах кінотеатру). Тому організатори кіноподії ласкаво запрошують львів’ян та гостей міста активно долучатись до дійства. Зокрема, українському глядачеві пропонують переглянути стрічки:

  • “Рівень чорного”,
  • “Сильніше, ніж зброя”,
  • “Домашні ігри”,
  • “Божественні”,
  • “Донбас”,
  • “Дике поле”,
  • “Співає Івано-франківськтеплокомуненерго”.

Comments

.,.,.,.