Михайло Хома виконуватиме гімн перед кожною грою збірної України на Євро-2020

Вже наступного року збірна України з футболу прийматиме участь у Євро-2020. Аби показати себе якнайкраще та гідно поборотись за перемогу, наші хлопці вже зараз активно ведуть підготовку, передає прес-служба Української асоціації футболу (УАФ).

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, у рамках цієї теми також в УАФ повідомили, що вже визначили співака, який перед кожним матчем збірної України на Євро-2020 буде виконувати наживо гімн України. Ним буде Михайло Хома, більш відомий як DZIDZIO. В Асоціації футболу зазначають, що саме Михайлу доручають таку відповідальну місію і вірять, що він справиться з цим бездоганно, демонструючи великій європейській публіці силу свого голосу та могутність слів гімну України. 

Про цю новину також написав відомий журналіст Ігор Бурбас у соціальній мережі Тwitter, зазначивши, що це вам не якесь Євробачення, тут (на Євро-2020) аудиторія значно більша, а атмосфера надзвичайно емоційна та динамічна. Нагадаємо, Михайло Хома вже раніше виконував державний гімн перед футбольним матчем України, чим підірвав фанів на трибунах, а згодом і соціальні мережі. Усі були у захваті від такого потужного і чарівного виконання “Ще не вмерла України і слава, і воля” та засипали Михайла компліментами. 

Зазначимо, Євро-2020 – це Чемпіонат Європи з футболу, що пройде 12 червня по 12 липня 2020 року. За ліком це вже буде 16-й чемпіонат. Футбольні змагання впродовж місяця проходитимуть у 12 містах 12 різних країн Європи. Фінальний матч прийматиме Лондон. Саме тут буде визначено нового чемпіона Європи з футболу, володаря головного кубку, або ж свій титул захистить команда з Португалії, яка наразі є офіційно найкращою футбольною командою в Європі. Переможець Євро-2020 отримає почесну місію зіграти на Кубку конфедерацій, який проходитиме у 2021 році в Катарі.

Comments

.,.,.,.