У пошуках маленьких акторів: у Львові зніматимуть український аналог “Єралашу”

Незабаром у Львові розпочнуть зйомки дитячого комедійного кіно – аналогу всім відомого “Єралашу”. Українська версія короткометражних серій отримала назву “Байки”. Це буде так званий кіножурнал – гумористичний скетч-фільм. Проєктом займається Олександр Молодцов, передає видання galnet.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, у місті Лева зйомки будуть проводити вже вдруге. Отож зараз знімальна група активно займається пошуком маленьких акторів. Кінотворці націлені на початківців, на дітей віком від 5 до 18 років. Зазначають, що участь у кастингу можуть брати абсолютно усі бажаючі.

Загалом кіножурнал “Байки” складатиметься з кількох окремих серій. У Львові їх знімуть 12. Це будуть смішні короткі сценки з дітьми. Локаціями для кіносценок здебільшого будуть школи, дитячі майданчики, тихі львівські вулички, а також – звичайна домашня атмосфера. До зйомок планують залучити чимало маленьких та юних акторів, яким готують понад 70 ролей. Пишуть сценарій для “Байок” Дмитро Дьомін з Дніпропетровська та Поліна Волкова з міста Черкаси. 

Зазначимо, цей кінопроєкт Олександр Молодцов заснував ще у 2013 році. До цього він працював більше з музикою у світі українського шоу-бізнесу. Зокрема, Олександр тривалий час продюсував деяких учасників талант-шоу “Х-фактор” та “Україна має талант”, однак зрозумів, що це не зовсім його, бо має більше бажання працювати у кінематографії з дітьми. До того ж, зазначає Молодцов, в Україні треба розвивати саме дитяче кіно, бо станом на сьогодні його катастрофічно бракує. Також його кіножурнал відкриє велику можливість для багатьох дітей: спробувати себе у ролі акторів, розкрити свій талант, отримати безцінний досвід. Усе це, переконаний Олександр Молодцов, у майбутньому допоможе дітям обрати свій життєвий шлях.

Comments

.,.,.,.