На сцені Львівської опери виступив двійник Адріано Челентано

5 листопада на сцені Львівської опери виступив Адольфо Себастьяні, якого називають двійником легендарного італійця Адріано Челентано. У часі концерту музикант створив справжній фурор у театрі, а наприкінці отримав потужну хвилю овацій. Таку інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, Адольфо Себастьяні є солістом гурту “Lui e gli amici del Re”. Цей творчий колектив працює в основному, щоб прославляти артиста та співака зі світовим іменем, італійця Адріано Челентано, хоч, безумовно, має і свої неповторні композиції. Челентано за час своєї кар’єри став справжньою легендою світу кіно та музики, але, зважаючи на вік (зараз Адріано Челентано 81 рік), перестав дарувати людям свій талант. Це зараз частково за нього робить його земляк Адольфо Себастьяні, що, так би мовити, продовжив справу Челентано, передає 24tv.

От і у Львові Адольфо Себастьяні вперше виступив зі своєю творчістю. У рамках концерту італієць навіть розкрив український прапор, що викликало гучні аплодисменти. Після виступу у театрі італієць прогулявся Львовом та був вражений його красою. Він порівняв наше місто з Парижем та розповів, що це саме Челентано порадив йому сюди приїхати.

Зазначимо, схожість цих двох людей є не лише візуальною, ця спільна “родзинка” проявляється і у манері виконання пісень, у тембрі голосу. Про це неодноразово говорили Себастьяні ще в Італії, коли той тільки починав співати. І от одного чудового дня Адольфо вирішує на цій схожості побудувати творчий проєкт. З роками стало зрозуміло, що це доволі успішний задум. Згодом у рамках своєї роботи Адольфо Себастьяні і познайомився з Адріано Челентано. Знаменитий актор та співак був у захваті від побаченого. Відтоді ці два чоловіки стали товаришувати та регулярно зустрічатись.

Comments

.,.,.,.