Чужих дітей НЕ буває: у Львові стартувала акція до Дня святого Миколая

У кожній українській сім’ї наступає період, коли усі, кожен у свій спосіб, починають готуватись до Дня святого Миколая: діти вчать віршики і пісеньки, пишуть Святому листи, намагаються бути слухняними, допомагати рідним більше, ніж завжди, а батьки разом з Чудотворцем готують для малюків особливі дари. Однак, на превеликий жаль, так відбувається не всюди: деякі діти з різних причин опинились у стінах дитячих будинків, де їх не приголубить мама, де на них не чекають смачні обіди та щоденна любов сім’ї. Ці діти так вірять у казку і так мало мають її в житті. Але вони такі ж, як і інші! І напередодні Дня святого Миколая теж пишуть листи і просять подарунки. Саме у рамках цього питання, аби здійснити маленькі дитячі мрії, у Львові вже вкотре організовують благодійну акцію “Подаруй дитині свято“, до якої може долучитись кожен. Таку інформацію оприлюднено на офіційній сторінці благодійного проєкту у соціальній мережі ФБ.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, станом на сьогодні у рамках цієї акції вже опубліковано близько 70 листів, а попереду ще 180. Це здебільшого прохання вихованців львівського інтернату №100 для дітей з вадами зору. Листи можна переглянути на сторінці проєкту у ФБ. Той, хто бажає взяти на себе цей лист та виконати його, повинен біля нього написати коментар “Я беру цього листа”. Після того, як адміністратор це погодить, виконати написане буде за вами. Подарунки, що зазначені в листі, можна приносити до 18 грудня у львівський офіс Миколая (вул. Винниченка 12/2-ий поверх, Львівський обласний молодіжний центр). Усі ці пакунки буде передано хлопцям та дівчатам з дитячих будинків вже 20 грудня.

Цьогоріч у Львові така акція відбувається вже 8-й раз. Кожного року організатори залучають до допомоги все більше людей, через те і вдається ощасливити більше дітей. Давайте й тепер не будемо байдужими і зробимо щасливими якнайбільше маленьких оченят!

Comments

.,.,.,.