Відтепер у Львові регулярно відбуватиметься лазерне шоу: коли і де саме?

Відтепер у Львові регулярно буде відбуватись світлове лазерне шоу. Кожного тижня у п’ятницю, суботу та неділю усі охочі зможуть поспостерігати за магією лазерних променів на фоні ночі. Дійство відбуватиметься у центрі міста на стінах нового торгового центру Vernissage Lviv Mall. Про це сказано на офіційній сторінці ТЦ у соціальній мережі ФБ.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, новий торговий центр, який нещодавно почав працювати у центральній частині міста, на вулиці Шевській, 12, у день свого відкриття тішив львів’ян та гостей лазерним шоу на стінах своєї будівлі. Адміністрація ТЦ помітила, як людям подобалось те, що вони бачать, а тому в один голос вирішили не припиняти тішити людей і регулярно проводити такі світлові шоу у Львові. Дирекція та працівники Vernissage Lviv Mall певні, що таке дійство не тільки буде їх популяризувати, збільшить кількість клієнтів у ТЦ, але й загалом сприятиме більшому потоку туристів у центральній частині Львова, передає zaxid.net.

Отож, лазерне шоу відбуватиметься щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі на стінах ТЦ Vernissage Lviv Mall. Стартуватиме це чудове дійство о 20:00. Кожного разу, зазначають автори ідеї, це лазерне шоу буде іншим, тому спостерігати за ним буде завжди цікаво.

Зазначимо, ТЦ Vernissage Lviv Mall – це особливий торговий центр у Львові, нового типу, адже пропонує споживачам лише українське. Центр популяризує вітчизняного виробника. Тут можна придбати одяг українських брендів, взуття та аксесуари. Також тут можна купити автентичні українські прикраси ручної роботи, унікальні сувеніри та дорогоцінне каміння. Окрім покупок, тут ще й пропонують посмакувати українських страв. А на даху ТЦ є оглядовий майданчик, куди усі охочі відвідувачі Vernissage Lviv Mall можуть піднятись та побачити красу серця Львова.

Comments

.,.,.,.