Всього 650 000 грн: для Львова розробляють ще один туристичний сайт

Місто Лева - одне з найкрасивіших та найбільш відвідуваніших міст Європи. Чимала заслуга у цьому  місцевої влади, яка повсякчас працює у напрямку популяризації та розвитку туристичного потенціалу Львова. У рамках цього питання минулоріч було розроблено сайт міста, що націлений здебільшого на туристів. Тоді на це було витрачено понад 500 000 грн з бюджету. Цьогоріч продовжують розвивати цю справу і вже у найближчому майбутньому планують створити ще один туристичний сайт про Львів, зазначили у прес-службі Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", місцеве комунальне підприємство "Львівське конференц-бюро" оприлюднило інформацію щодо старту проєкту про створення ще одного туристичного порталу міста Львова. Зокрема, ЛКП оголосило тендер на розробку сайту Lviv Convention Bureau. Про це зазначено на Prozorro, передає видання Наші Гроші. Львів. Відомо, що цей майбутній сайт буде теж націлений на промоцію міста, розповідатиме про головні туристичні об'єкти Львова. Тут можна буде переглянути інформацію про історію міста, його культуру, традиції, відомих людей, ознайомитись з місцевою кухнею та головними подіями у місті. Також туристичний сайт розповідатиме про кількість та дати різноманітних конференцій, які заплановано тут провести. Відтак, головне технічне завдання нового туристичного сайту Львова - покращити туристичну привабливість міста та популяризувати його у світі.

Відомо, що очікувана вартість розробки та розкрутки сайту становить 650 000 грн. Оксана Касюхнич - представниця тендерного комітету та юристка підприємства "Львівське конференц-бюро" у рамках цього питання щодо кошторису зазначила, що таку вартість нового сайту визначили на основі техзавдання через моніторинг ринку. 

Коментарі