Піккардійська Терція презентувала новий відеокліп

” Піккардійська Терція” презентувала колоритний відеокліп на народну пісню “Маланка” та вирушає у зимовий концертний тур.

Про інформує “Lviv-trend“, посилаючись на Укрінформ. 

Володимир Якимець, художній керівник, зазначив, що тур матиме дві частини. До нового року “Терція” виступатиме з програмою “Найкраще”,а на Різдвяні свята – з Різдвяною програмою.

За його словами, в рамках туру музиканти відвідають 10 українських міст. Так, 17 грудня він стартує в Луцьку, на Миколая, 19 грудня, гурт виступатиме у Рівному, 22 грудня – у Тернополі, 23 грудня – у Хмельницькому, 24 грудня – в Івано-Франківську, а 25 грудня – у Чернівцях. 

Друга частина туру розпочнеться 8 січня з двох концертів у Львівській опері, потім музиканти дадуть два концерти  19 січня у Києві. Завершальними для “Терції” будуть виступи у Сумах 24 січня та Конотопі 25 січня.

Зимова пора року – дуже гарний час. Час завершення і водночас час початку чогось нового, час нових мрій і нових кроків для їхнього втілення, час для надій, бажань і звершень. А коляда – це те, що робить наш світ і всіх нас кращими! Це те, що здатне зарядити нас світлом і добром на рік наперед. Тож запрошуємо поспівати і поколядувати разом із нами, – додав Якимець.

Презентований нещодавно відеокліп на пісню “Маланка”, що ввійшла до альбому “Лети”,який музиканти представили минулого року напередодні 25-річчя колективу.

Додамо, що “Піккардійська Терція” – українська акапельна формація, створена у Львові 24 вересня 1992 року як квартет :Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Андрій Капраль і Богдан Богач. Згодом приєдналися інші учасники.

У репертуарі вокальної формації майже 300 композицій, серед яких класичні твори (“Неаполітанська пісня” та “Легенда” Петра Чайковського “Коли розлучаються двоє” Генріха Гайне, “Ave Marija” Джакомо Качіні та інші), обробки народних пісень (“А у полі річка”, “Туман яром”, “Горіла сосна”, “Йшли корови”, “Ой, Марічко”, “Сумна я була”), власні композиції (“Берег ріки”, “Кантрі”, “Пустельник”, “Сад ангельських пісень”, “Старенький трамвай”).

Виступала «Піккардійська Терція» в Польщі, Канаді, Іспанії, Німеччині, США, Італії, Франції.

У музичному портфоліо формації — твори 12 мовами світу.

Comments

.,.,.,.