Львів'ян кличуть на святкування 30-річного ювілею гурту "Скрябін"

Відомий львівський гурт “Скрябін” цього року святкує великий ювілей - минає тридцять років з часу заснування групи, яка стала справжнім символом цілої епохи, легендарною українською групою, пише сайт “lviv-trend.in.ua”.

З нагоди відзначення ювілею з часу заснування гурту у Львові планують провести атмосферний концерт - теплий вечір добре знаних пісень легендарного гурту. Це гарна нагода провести приємний вечір, згадуючи неповторного харизматичного Кузьму - головну зірку гурту. 

Страшна трагедія обірвала життя соліста гурту, який був його серцем і душею. Однак пісні Кузьми Скрябіна і досі живуть і зігрівають українських слухачів, і відвідини такого концерту пам’яті - найкращий спосіб віддати шану улюбленому виконавцеві, життя якого так раптово обірвалося. 

Зазначимо, що гурт “Скрябін” за весь час існування пройшов великий шлях, починаючи від синті-попу і завершуючи поп-музикою та поп-роком. Попри те, що склад гурту постійно змінювався, незмінним залишався соліст від початку виходу на творчу арену та аж до самої смерті. 

Результат плідної творчої роботи гурту - це сімнадцять студійних альбомів, два збірники, один концертний альбом, дев’ять макси-сингів, а ще - величезна кількість музични проєктів. 
Найвідоміші композиції гурту, які й досі проймають слухачів до глибини душі, це - “Люди, як кораблі”, “Спи собі сама”, “А пам’ятаєш”, “Говорили і курили”, “Мам” та багато інших “теплих” пісень, які й досі частенько можна почути на радіо.

Пам’ятний концерт з нагоди відзначення 30-літнього ювілею гурту “Скрябін” відбудеться 23 грудня об 20:00 год. Концерт відбудеться у стінах Львівської опери, а ведучим виступить Юрко Юрченко, більше відомий як Юркеш. 

Легендарні композиції улюбленого гурту зазвучать у супровіді симфонічного оркестру. 

Коментарі