До 25 найкращих фотографій світу увійшла світлина львівського фотографа

До 25 найкращих фоторобіт світу за версією National Geographic YourShot увійшли світлини фотографів з усієї планети. І серед числа цих найкращих є і наш фотограф – митець зі Львова Артур Абрамів, передає прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, усі ці світлини були об’єднані темою “Планета в Балансі”. Участь у цьому міжнародному фотоконкурсі взяли тисячі професійних фотографів із 195 країн. Загалом до участі було надіслано близько 13 000 фотографій, однак професійне журі з-поміж великої кількості обрало лише 25 кращих, на їх думку, фоторобіт. Відбором цих світлин займались Метт Адамс (старший продюсер National Geographic YourShot) та Крістен Макніколас (фоторедактор асоціації National Geographic YourShot).

Изображение удалено.

                                                                 Фото – Артур Абрамів

Отож, як вже зазначалось, у фінал конкурсу увійшло 25 світлин фотографів з різних куточків Землі. Львів’янин Артур Абрамів став єдиним українцем, який візьме участь у фіналі цього проєкту. Його робота та світлини інших 24-х митців будуть представлені світовій спільноті на виставці “Наш останній заклик для досягнення Балансу на Планеті”, яка відбудеться у Мексиці у рамках міжнародного фестивалю фотографії PhotoFest з 7 до 10 листопада 2019 року. Дійство проходитиме у місті Сан-Міґель-де-Альєнде, яке вважають культурною столицею Південної Америки. Головна мета виставки – показати усім людям красу світу та вкотре наголосити на важливості захисту нашої планети та збереженні її навколишнього середовища.

Зазначимо, Артур Абрамів – відомий український фотограф, що народився у Львові. Працює у таких категоріях фотозйомок як: портрет, пейзаж, архітектура, місто. Його вважають кращим українським фотографом та одним з найперспективніших у світі, про що говорять його нагороди та визнання на міжнародній арені.

Comments

.,.,.,.