Іван Попович приїде до Львова з сольним концертом

На свято українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці, до Львова з сольним концертом приїде легендарний український естрадний співак Іван Попович, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. 

На концерті, який відбудеться 13 вересня в стінах Центру Довженка, що на проспекті Червоної Калини, 81, львів’яни будуть мати змогу почути як абсолютно нові композиції, так і добре знані хіти, які перебувають на слуху і досі, навіть після стількох років. Такими добре знаними хітами у виконанні Івана Поповича є композиція “Розлук не буде”, “Золото Карпат”, “Василина”, “Небо осені жде”, “Спалені мости”, “Скажи мені”. До слова, композиція “Василина” настільки популярна серед слухачів, що сьогодні існує декілька версій славнозвісної “Василини”.  

Іван Попович завжди гордо співає про рідну землю, про свою Україну та про рідні Карпати. Його пісні завжди зачаровують, адже співають про величну красу та одвічний спокій та барви Карпатських гір – гірської перлини України.  

Зазначимо, що Іван Попович є відомим в Україні співаком та композитором, Народним артистом України, що народився в Закарпатській області. Проведені в мальовничій місцевості Карпатських гір молоді роки назавжди залишили в серці любов до рідної землі, яку він згодом оспівав у своїх композиціях. До слова, деякі пісні Івана Поповича залунали у новому звучанні завдяки сучасному виконавцеві, який називає себе Дзідзьо. 

Іван Попович, попри свій поважний вік та стаж на українській та міжнародній співочій арені, і досі збирає повні зали своїх фанатів, поціновувачів творчості співака. За час роботи на творчій ниві Попович побував з концертами і за кордоном – у Канаді, Індії, Бразилії, Греції, Італії та Америці. Іван Попович прославив Україну та національну пісню всюди, де тільки міг, і продовжує це робити й досі.  

Розпочнеться концерт, приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці, о 16:00.  

Comments

.,.,.,.