Львівський аеропорт відкриває нову безкоштовну послугу

З 1 жовтня у дію вступає нова послуга на території львівського летовища. Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького долучився до всеукраїнської акції “Відправ листівку”. Відтак, починаючи з 1 жовтня, усі пасажири, гості або просто бажаючі можуть безкоштовно відправити поштову листівку у будь-який куточок світу. Про це інформує прес-служба аеропорту.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, доставкою цих листівок буде займатись “Укрпошта”. Необхідну локацію для написання та зберігання листівок вже облаштували у терміналі “А”. Там є стенди з листівками та скриньки для листівок. Отож, кожен, хто виявив бажання написати листівку, може обрати “свою” на стенді, оформити її та вкинути у скриньку. Один раз на тиждень працівники “Укрпошти” вилучатимуть зі скриньки підписані листівки, клеїтимуть на них марки та відправлятимуть за місцем призначення. Важливо правильно оформити усе це, окрім привітання чи іншого тексту, вказати коректну адресу одержувача, бо в незрозумілих випадках ці листівки будуть залишати в аеропорту.

Зазначимо, така акція-послуга “Відправ листівку” у львівському аеропорту діятиме до 31 жовтня, тому встигніть долучитись до неї. Організаторами акції є Міністерство інформаційної політики України спільно з ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького”, суспільно-медійним проєктом “Ukraїner” та АТ “Укрпошта”.

Думками щодо такої нової послуги у Львівському аеропорту поділилась його гендиректорка Тетяна Романовська. За її словами, зараз знову стає модним надсилання листівок з популярних туристичних міст, а Львів – якраз одне з таких. Саме тому дирекція львівського летовища радо підтримала таку акцію листівок та сподівається, що цим скористається багато людей, а це, у свою чергу, популяризує Львів та Україну у світі.

Comments

.,.,.,.