В Українському католицькому університеті відкривають новий курс – вивчення штучного інтелекту

Цими днями Український католицький університет (УКУ), зокрема, факультет прикладних наук, підписав Меморандум про стратегічне партнерство з компанією SoftServe. Така угода діятиме до 30 вересня 2021 року та передбачає те, що дві сторони увесь цей час співпрацюватимуть у напрямках наукової, навчальної та навчально-методичної роботи. Також відбуватиметься обмін досвідом та інноваціями у різних сферах, які є дотичними до цих сторін – УКУ та відомої компанії SoftServe. Про це у своїх прес-службах повідомили компанія SoftServe та львівський виш.

Як інформує “lviv-trend“, на факультеті прикладних наук УКУ відкриють новий навчальний курс – Deep Reinforcement Learning (глибоке навчання з підкріпленням), де студенти вивчатимуть новітні тренди у сфері штучного інтелекту. У часі цього курсу можна буде познайомитись з найсучаснішими методами машинного навчання, про які розповідатимуть професіонали у цій справі – експерти компанії SoftServe.

Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук УКУ, повідомив, що інноваційний курс у їх виші стартує вже з наступного року – у весняному або в осінньому семестрі. Розрахована ця наука передусім на магістрів, однак, цілком ймовірно, що бакалаври теж зможуть прослуховувати цей курс. Також декан факультету прикладних наук УКУ зазначив, що в університеті мають створити спеціальну Лабораторію машинного навчання і групу UCU-SoftServe Research Group, яка відповідатиме за розвиток інноваційних ідей у цьому курсі та їх фінансування. Саме так, у Меморандумі передбачено, що компанія SoftServe буде фінансово підтримувати факультет прикладних наук УКУ, зокрема, студентські проєкти у цій сфері. Відтак, до вищезазначеної групи подаватимуть проєкти, а та вже вирішуватиме, чи є вони вдалими і чи потрібно на них виділяти кошти. До цієї експертної групи увійдуть інженери SoftServe, працівники і студенти факультету прикладних наук УКУ.

Зазначимо, SoftServe – компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення. Вона є однією з найбільших у Центральній та Східній Європі та входить у трійку лідерів в Україні.

Comments

.,.,.,.