У Львові будуть роздавати квитки на Форум видавців: дата, локація, умови

Вже за два дні у Львові стартує головний книжковий фестиваль країни – Форум видавців або 26 BookForum, який вже давно став відомим у інших країнах світу. Цьогоріч організатори події обіцяють не менш цікавий асортимент літератури, цікаві зустрічі та презентації книг, аніж це було у попередні роки.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, 26 BookForum у місті Лева стартує 18 вересня та триватиме до 22 вересня. Цього року цю культурну подію організовують під егідою поширення культури донорства в Україні, що, на жаль, в нас таке “не популярне”. Саме у рамках такої ідеї організатори Форуму у Львові закликають львів’ян і гостей міста, які планують бути учасниками 26 BookForum, здати кров.

Изображение удалено.

За даними прес-служби Форуму, кожен, хто здасть кров у період з 16 до 22 вересня у Львівському обласному центрі служби крові, отримає квиток на 26 BookForum. Це буде перепустка на усі 5 днів Форуму видавців у Львові. Зазначимо, Львівський обласний центр служби крові знаходиться на вулиці Пекарській, 65. Усіх людей, які виявлять бажання здати кров та бути частинкою великої доброї справи, у ці дні чекатимуть з 08:00 до 13:30. Крім того, донорів обслуговуватимуть поза чергою, зазначають організатори BookForum. Таким чином, медичні працівники центру крові у Львові спочатку обстежать кожного донора, згодом візьмуть кров, а наостанок ще й пригостять печивом. 

Довідково: 26 BookForum – це головний культурний фестиваль України, у центрі якого – книга. У 2019 році він триватиме п’ять днів (18 – 22 вересня) та охопить понад 30 локацій Львова. Головні події 26 BookForum: урочиста частина з нагоди відкриття, церемонія вручення премії BookForum Best Book Award, міжнародний бібліотечний форум та ніч читань і музики. До участі у цій масштабній культурній події запрошують видавців, авторів, журналістів, перекладачів, викладачів, студентів та усіх інших інтелектуалів, які прагнуть дізнатись про новинки світу книг.

Comments

.,.,.,.