У Львові відкривають новий “McDonald’s” і він буде особливим: дата, локація, “родзинки” закладу

У п’ятницю, 13 вересня, у Львові стане на один McDonald’s більше. Адже саме у цей день відбудеться грандіозне відкриття ще одного закладу харчування відомої світової мережі McDonald’s. Про це повідомила PR-координаторка мережі McDonald’s в Україні Абдулова Саміра.

Як інформує “lviv-trend“, офіційне відкриття шостого McDonald’s у Львові буде за всіма законами свята – з кульками, гостинцями та класним настроєм. Заклад харчування відкриють на вулиці Стрийській, 30а (виїзд зі Львова по Стрийській трасі, перед Солонкою), що неподалік великого торгово-розважального центру “King Cross Leopolis”. За словами координаторки, цей заклад буде не таким, як інші. Він відзначиться надсучасним, але водночас затишним інтер’єром. Тут воєдино поєднають високі технології та турботу про кожного клієнта, зазначають на офіційній сторінці McDonald’s у ФБ.

Абдулова Саміра розповіла, що заклад відкривають під гаслом “з досвідом майбутнього”, а головними особливостями нового McDonald’s, що на вул. Стрийській 30а, будуть:

  • обслуговування за столиками, що зробить перебування клієнтів тут комфортнішим;

  • у закладі працюватимуть “експерти з гостинності”, які відповідатимуть за атмосферу, провадитимуть до вільних столиків, підкажуть, де зарядити телефон та ін.;

  • до уваги клієнтів буде 8 терміналів для замовлень та меню в електронному форматі;

  • новий принцип роботи “Приготовано для тебе” (кожен клієнт індивідуально з тої чи іншої страви може прибирати чи додавати інгрідієнти);

  • новий принцип поділу кас: їх розділять на дві частини – для замовлення та для отримання страв, що має стати зручнішим для кожного.

Вдале розташування нового McDonald’s має посприяти великій кількості клієнтів тут. Тому персонал вже готовий щоденно плідно працювати, аби кожен відвідувач McDonald’s вийшов звідти щасливим, усміхненим, задоволеним та ситим. 

Comments

.,.,.,.