“(Не)лінійка” і танець вчителів: у львівській школі в особливий спосіб відзначили День знань

Цими днями всі українські школи та інші заклади освіти відзначили урочистий початок нового навчального року. Хтось святкував цей день у неділю, 1 вересня, строго дотримуючись календаря, інші ж перенесли урочистості з нагоди Дня знань на понеділок, 2 вересня. Але всіх об’єднує те, що старт 2019/2020 навчального року відбувся, хоч і в кожного по-різному. Так, одна з львівських шкіл відзначилась особливою концепцією проведення цього шкільного свята. Мова піде про Середню загальноосвітню школу №98 міста Львова (на Сихові), яка для своїх учнів влаштувала “(Не)лінійку” з танцями вчителів, караоке та частуванням морозива (фото – з офіційної сторінки школи у facebook).

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend” з посиланням на офіційну сторінку школи, львівська СЗШ №98 або, як себе представляє сам навчальний заклад, “Школа щасливих дітей” вже вкотре провела неординарне свято з нагоди Дня знань – “(Не)лінійку”. У рамках урочистостей 2 вересня відбулись: танець за участю вчителів, творчі та спортивні майстер-класи, караоке “Люблю українську пісню”, частування морозивом та ін. Завершилась програма відзначення Дня знань у СЗШ №98 спільним молебнем у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

Изображение удалено.

Як передає UA:Львів, традиційні урочистості, але і ті в особливий спосіб, провели лише для учнів перших та одинадцятих класів, адже, як зазначає директорка школи №98 Людмила Заремба, це для них особливе свято. Учні ж усіх інших класів пішли на свої перші цьогорічні уроки, у часі яких говорили про гідність. Пані Заремба додала, що їх школа вже впродовж трьох років відходить від стереотипів, які пов’язані з довгими, часто нудними для учнів, шкільними лінійками, і радить це робити іншим закладам. Адже День знань – це найперше має бути радісне та цікаве свято для дітей!

Зазначимо, цьогоріч у перші класи у Львові пішли майже 9000 дітей і у кожній львівській школі, як повідомили в міському управлінні освіти, структуру та форму проведення Дня знань обирали самостійно.

Comments

.,.,.,.