Скоро у Львові відбудеться масштабний арт-проект від Соломії Чубай

20 вересня у театрі імені Марії Заньковецької відбудеться масштабна подія вересня - грандіозний музично-поетичний симфо-концерт "Чубай. Україна. Любов. Poety". Розпочнеться захід о 20 годині, - передає інтернет-видання lviv-trend.in.ua з посиланням на прес-службу ЛМР.

Готує мистецький проект Соломія Чубай на честь 70-річчя свого батька - геніального українського поета Грицька Чубая. Це буде прем'єра нового музичного альбому-книжки, яка вийде українською та англійською мовами, в рамках Форуму Видавців. Книжка вміщає 10 музичних композицій на вірші українських письменників: від Лесі Українки - до Сергія Жадана. В альбомі можна буде почути голос самого Грицька Чубая, який читає свою поему "Відшукування причетного".

Під час концерту Соломія Чубай, Юрій Андрухович і Сергій Жадан виконають поему "Вертеп" Грицька Чубая під музичний акомпанемент гуртів "Джалапіта", "Rockoko" та симфонічного оркестру "Inso-Lviv", диригує яким Євген Крук. Ведучою заходу буде Тетяна Пилипець, відеоартом займається Олексій Хорошко. На прем'єру запрошені спеціальні гості: Юрій Винничук, Віктор Морозов, Мар'яна Савка. Будуть присутні й інші відомі митці того часу, які особисто спілкувалися, приятелювали з Грицьком Чубаєм. Поринути у дивовижний світ поезії та музики запрошують львів'ян та гостей міста. 

Нагадаємо, у 2013 році на Форумі Видавців Соломія Чубай  презентувала проект і збірку віршів "П'ятикнижжя" Григорія Чубая з родинними світлинами та листами поета до Олега Лишеги, а 2014 року світ побачив документальний фільм "Чубай", над яким працювала Соломія разом із львівським режисером Олександром Фразе-Фразенком. 

До слова, в рамках книжкового форуму також триває конкурс відеопоезії "Видимість" на вірші Грицька Чубая, в складі журі якого є Соломія Чубай.

Коментарі