Незабаром у Львові відбудеться концерт від переможця проєкту "Українська пісня"

Переможець проєктів “Голос Країни - 4” та “Української пісні 2019” (“Ukrainian Song Project 2019”) Ігор Грохоцький запрошує львів’ян відвідати свій концерт, що відбудеться наприкінці вересня, пише сайт “lviv-trend.in”. 

Молодий виконавець вже не один рік тішить українців чарівним голосом та надзвичайною харизмою. Ігоря Грохоцького називають українським Стінгом, а львів’яни вже мали змогу ознайомитися з творчістю талановитого співака цього року в межах проєкту “Українська пісня 2019”, який традиційно відбувається на міському стадіоні “Арена - Львів”. Підкорила вимогливе журі пісня Ігоря Грохоцького “Будь зі мною”.  

Ігор Грохоцький - співак, якому під силу будь-які музичні стилі. В програмі майбутнього концерту у Львові - 23 пісні, серед яких значну частину становлять талановиті кавери на добре знані світові хіти. Йдеться про такі композиції як Feeling Good (Muse), Wicked Game (Chris Isaak), Shape of my heart (Sting).  

Українська пісня

Також Ігор Грохоцький представить львів’янам власні хіти - “Будь зі мною”, “Твої сни”, “Квіти на вікні”, “Ти брала в руки море”, “Мовчання” та інші. Виконає Ігор Грохоцький і добре знані українські хіти, які вже стали легендарними: “Червона рута”, “Я піду в далекі гори” та інші.  

Зазначимо, що співоча кар’єра - не єдина діяльність Ігоря Грохоцького. Свого часу він значну частину уваги приділив своїй спортивній кар’єрі. Ігор Грохоцький - чудовий гравець у футбол, дворазовий володар титулу Чемпіона України з футболу, який тривалий час виступав гравцем київської збірної “Динамо”. Після успішної спортивної кар’єри Грохоцький направив свою енергію в творче русло і почав підкорювати українців своїми композиціями.  

Концерт Ігоря Грохоцького у Львові відбудеться 29 вересня об 19:00 год у стінах Львівської національної філармонії.  

Коментарі