Цього року на фестивалі Zaxidfest організують мистецький десант

Традиційний для Львівщини літній фестиваль Zaxidfest вкотре планує здивувати своїх відвідувачів. Цього року на гостей чекає особлива подія - “Мистецький десант Zaxidfest”, повідомляє “lviv-trend.in.ua”. 

Фест, як і завжди, відбуватиметься на території села Родатичі на Львівщині. Новий проєкт розташують у відпочинковому комплексі “Сонячна галявина”. Головна мета мистецького десанту - розширити рамки традиційного фесту шляхом міжсекторальної співпраці, а також за допомогою залучення інших галузей мистецтва, не лише музики.  

Програма мистецького десанту передбачає проведення низки цікавих культурних подій. Зокрема, на території комплексу діятиме безкоштовна музична сцена, на які виступатимуть досить відомі виконавці. Також в межах проєкту тут організують майстер-класи з народних танців, вуличного мистецтва, паблік-арту; майстер-класи з гри на музичних інструментах, а також - кінопокази. Під час кінопоказу учасникам презентують найкращі відеоролики за всі роки роботи одного з найпотужніших фестивалів Львівщини.  

Мистецький десант також сприятиме реалізації ініціатив талановитих національних митців.  

Відвідати подію можна буде 17 та 18 серпня безкоштовно.  

Коментарі