Львівська опера оголосила про масштабний конкурс співаків

Нещодавно на сайті Львівської національної опери з’явилася інформація про міжнародний конкурс співаків, який проведе заклад у листопаді цього року. Це – п’яте співоче “змагання”, яке вперше тут відбулося у 1991 році, однак відбувалося зі значними перервами у часі. Востаннє Міжнародний конкурс співаків імені Соломії Крушельницької провели десять років тому, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. 

Традиційно конкурс відбуватиметься у три тури. Конкурс має свою “родзинку”: учасники третього, завершального, туру мають виступити в тих операх, які є складовою театрального репертуару. В перших же двох турах особливу увагу конкурсної програми звернено на українські композиції і на національних виконавців.  

Нагорода, за яку змагатимуть співаки, становить більше 35 тисяч доларів, а ще – велику кількість нагород тощо. Подати заявку на участь можна буде до початку осені.  

Пригадаємо, востаннє, коли театр організував конкурс співаків, перемогу здобув оперний соліст, лірико-драматичний тенор Роман Трохимчук. Тоді Роман змагався за перемогу з 12 учасниками-виконавцями з України, Польщі, Італії та Америки. Загалом участь в співочому конкурсі 2009 року взяло понад 100 учасників з 14 країн світу.  

Comments

.,.,.,.