В межах туру "Роксолана" до Львова незабаром приїде Олег Винник

Зірка української естради Олег Винник в цьому році відправиться у всеукраїнський тур “Роксолана”, в межах якого виступить на головних сценах українських міст. В межах туру співак завітає і до Львова на стадіон “Арена-Львів” в національне свято - День незалежності України, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. 

Олег Винник в межах туру представить свої “гарячі” хіти - улюблені для українців музичні композиції. Крім того, на арені зазвучать і цілковито нові композиції від співака. Як і завжди, на поціновувачів творчості митця чекає незабутня атмосфера та позитивні емоції.  

Зазначимо, що пісня “Роксолана” (так називається цьогорічний всеукраїнський тур співака) була написана ще у 2005 році. Вийшла вона в третьому альбомі улюбленця українських жінок. В цей день на львівській сцені зазвучить пісня “Роксолана” в новій інтерпретації. 

Концерти Олега Винника вже кілька років збирають велику кількість прихильників. Сам співак вже став світилом української естради, улюбленцем багатьох, а його пісні постійно перебувають “на слуху”. За час діяльності Олега Винника як співака митець випустив 6 своїх альбомів, 14 кліпів, а також провів десятки концертів.  

Ціни на квитки коливаються в межах від 400 до 1000 гривень.  

Коментарі