Львівський музей “Територія терору” кличе на нічну екскурсію

Зовсім скоро в нашому місті – фестиваль “Ніч у Львові”, в межах якого запланована низка цікавих подій. Серед таких – нічна екскурсія у музеї “Територія терору”, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. 

Нічну екскурсію львів’янам проведуть в комплексі меморіального музею тоталітарних режимів, заснованого на місці колишньої Пересильною тюрми №25 та Львівського ґетто. Для того, аби максимально наближено відтворити у закладі архітектуру та особливості тогочасних умов, де утримували людей, на території вже створено декілька бараків, огорожі, сторожові вежі тощо.  

Відбудеться нічна екскурсія в меморіальному музеї в суботу, 13 липня, о 21:00. Окрім безкоштовної екскурсії (вхід на подію – вільний), гостям події обіцяють також показати цікавий фільм “Де-фак-то” та організують публічну дискусію на історичну тему. 

Для довідки: “Де-фак-то” – документальне кіно, яке розказує про ставлення до історичних подій, про переосмислення їх згодом як пост-факту. Фільм стосується міста Лева і львів’ян: тут в форматі календаря оповідають про різні соціальні групи міста, які вшановують Другу світову війну.  

Стрічку “Де-фак-то” знімали у Львові впродовж 2016-2017 років. Цікава стрічка тим, що показує всю “правдивість” такого роду ритуалів – від “серйозності” до випадкових комічних моментів, які мають місце під час вшанування історичних подій. 

Comments

.,.,.,.