Шевченківський гай запрошує на нічну екскурсію

Нещодавно на сайті Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львові з’явилася інформація про феєричну екскурсію, яка має відбутися вночі, пише “lviv-trend.in.ua“. Однак екскурсія буде мати ще декілька “родзинок”, окрім проведення вночі. 

В музеї вирішили по-особливому популяризувати українську культуру та народні надбання. Екскурсія, яка відбудеться в музеї 12 липня, буде не тільки пізнавальною, а й розважальною. Організовують екскурсію спеціально до християнського свята – дня апостолів Петра та Павла. 

З нагоди свята львів’яни зможуть довідатися більше про двох достатньо знакових святих – апостолів Петра та Павла. Обидва апостоли здавна несуть для українців не тільки християнський сенс, а й господарський: в народній творчості вони виступали селянами-хліборобами, а саме свято символізувало початок жнив в Україні. 

В нічній екскурсії запланована ціла низка розважальних подій. На дівчат чекатимуть посиденьки, кожен охочий матиме змогу відчути, як жили наші предки, спробувавши себе в ролі маслороба, взяти участь в “петруванні” – яскравому феєричному шоу з національною музикою та танцями.

Бажаємо всім гарного відпочинку і яскравих вражень!

Comments

.,.,.,.