Іноземці відзняли рекламу у центрі Львова, яку вже транслюють у світі

Львів – надзвичайно привабливе і мальовниче місто. Сюди щороку приїжджає велика кількість туристів не лише з усієї України, але й різних куточків світу. Місто Лева входить до першої десятки туристичних міст у Європі та у топ-100 міст світу, які варто відвідати. Приваблює Львів і іноземців задля зйомок тут різноманітних роликів. Зокрема, у міжмережжі вже з’явилась одна чудова реклама, яка орієнтована на закордонного споживача, але яку відзнято у центрі Львова.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, цього року, на початку серпня, у центрі Львова відбувались зйомки реклами для ТМ “Kit-Kat”. У цей час львів’яни зазнали тимчасових незручностей, пов’язаних зі зйомками реклами у центрі міста, однак, як відомо, мета виправдовує засоби.

Як результат – вийшов чудовий рекламний ролик, який неабияк підкреслює та демонструє красу нашого величного міста Лева. Як видно з відео, зйомки проходили на головній та всім відомій площі Ринок та біля Гарнізонного храму. Також кілька кадрів знято на фоні Львівського театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Саме ці локації перекривали для пішоходів на момент зйомок.

Попри те, що ролик орієнтований на зарубіжного глядача, пропонуємо вам його переглянути. Зробити це можна тут. Приємного враження від побаченого!

Тож, запрошуємо до Львова, аби кожен зміг опинитись у чудовій атмосфері галицького міста. Львів – це унікальне поєднання культур Заходу та Сходу. Де ще в межах 10-хвилинної пішої прогулянки ви зможете побачити чудові зразки української, польської, вірменської, єврейської, німецької, австрійської та інших культур? 

Comments

.,.,.,.