У Львові зареєстрували рекорд України - встановили найбільший ватерпольний м'яч у світі

У ці вихідні Львів святкує 70-ту річницю львівського ватерпольного клубу "Динамо-Львів". З цієї нагоди у місті заплановано провести чимало святкових заходів, які розділили на три дні - 21, 22 та 23 червня. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", сьогодні зранку, 21 червня, у рамках програми відбулось офіційне відкриття святкування 70-річчя ватерпольного клубу. А о 15:00 у центрі Львова, на площі перед пам'ятником Т. Г. Шевченкові, було зафіксовано національний рекорд України - встановили "Найбільший ватерпольний м'яч у світі". На церемонію реєстрації рекорду прийшли відомі львівські спортсмени, також мали змогу бути присутніми і прості львів'яни. Найбільший ватерпольний м'яч у світі має діаметр 3,5 м. 

мяч

Зазначимо, львівський ватерпольний клуб за час свого існування 19 разів був чемпіоном світу, 7 разів - володарем Кубку України. Окрім своїх спільних великих командних досягнень, "Динамо-Львів" виховав чимало успішних спортсменів водного поло, які були найкращими не тільки в Україні, але й яких визнав світ. Серед них - Вадим Жмудський, Микола Смірнов, Віктор Берендюга та ін.

З повною програмою святкування 70-ї річниці львівського ватерпольного клубу можна ознайомитись тут. Гарних вихідних та чудового настрою усім!

Коментарі