Перший в Україні йога-парк незабаром відкриють у Львові

Вже цього тижня на львів’ян чекає грандіозна подія – відкриття першого в Україні йога-парку. Цей простір дозвілля та здорового способу життя буде відкрито на території всім відомого у Львові Парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Свято з нагоди відкриття заплановано провести вже цієї п’ятниці, 21 червня. Початок о 15:00. Таку інформацію оприлюднили на сайті Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, цей львівський йога-парк стане першим в Україні парком такого типу. Відомо, що реалізувати цей проект вдалось за виділені кошти Громадського бюджету. Приблизна сума, за яку було втілено проект у життя, 300 000 грн (фото – з сайту ЛМР).

Изображение удалено.

Територія йога-парку становить близько 130 кв. м. Цей простір здорового способу життя охоплює: галявину для традиційних йога-вправ, спеціально облаштовані йога-лавки, щоб виконувати вправи для хребта, конструкції підвісних крісел та йога-гамаки. Крім того, у центрі йога-парку встановлено чималий арт-об’єкт, що присвячений темі йоги.

Автори цього проекту зазначають, що кожного тижня у йога-парку професійні тренери будуть проводити заняття з йоги. Також тут організовуватимуть різноманітні майстер-класи у рамках тематики, які будуть націлені на окремі вікові категорії та відрізнятимуться стилем. Вхід на усі заняття з йога-майстрами буде вільним, тому ласкаво запрошують усіх активно долучатись до збереження свого здоров’я у такий спосіб!

Comments

.,.,.,.