У Львові відбудеться світова грандіозна подія року – свято музики

Неймовірна подія року – свято музики, яке очікує кожен поціновувач справжнього якісного, душевного співу та гри на музичних інструментах. Святкують день музики по всьому світу, майже у 800 містах. У Львові воно відбудеться 21 червня, у день літнього сонцестояння та триватиме всю добу, повідомляє lviv-trend.in.ua.  
У місті Лева відзначають таку світову подію вже 7 рік підряд. Традиційно музика лунає звідусіль, а її жанр максимально різний. Співають у парках, переходах, площах, концертних залах, просто на вулиці. Лунають пісні з будинків, балконів, кав’ярень та ресторанів. Всім до вподоби поспівати та повеселитись. 
Підтримують таку акцію і відомі співаки та гурти. А послухати талановитих виконавців ви зможете абсолютно безкоштовно, адже це всесвітній день музики. Організатори збирають зірок на одній сцені, разом з маловідомими або ж і невідомими публіці музикантами. І якщо, ви один з них чи, можливо, просто любите музику, то сміливо можете приєднатися: зареєструватися, обрати місце та виступити. Так можна набути нового досвіду, показати себе глядачам та бути частиною світової події.
Директори чи адміністратори закладів харчування чи інших установ також можуть офіційно стати частинкою музичного свята всесвітнього масштабу, всього лише заповнивши анкету. 

Comments

.,.,.,.