У Львові відбудеться зірковий благодійний концерт “Вогонь сердець”

Через два дні, 9 грудня, у нашому місті проведуть зірковий благодійний концерт під назвою «Вогонь сердець». Такий концерт проводять у Львові уже четвертий раз поспіль, розповідає львів’янам сайт «lviv-trend.in». Під час благодійного заходу маленькі обдаровані дітки матимуть змогу виступити на одній сцені зі своїми зірковими кумирами, які також завітають на концерт.

Так, до цього дійства традиційно запрошують юних співаків, акторів, музикантів та танцівників. Серед цьогорічних зіркових гостей до Львова на концерт завітають фіналісти «Голосу країни» Зіновій Карач та Олеся Киричук, переможець телевізійного проекту «Х фактор» Олександр Порядинський, відомий дівочий гурт «MIRAMI». Обіцяють стати учасниками благодійної події також музикант-віртуоз Роман Ціолтан, гурт «Без обмежень» (Іван Наві та Сергій Танчинець) та інші українські зірки.

Благодійною метою зіркового концерту «Вогонь сердець» у Львові є підтримка дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Тут перебувають дітки з особливими потребами, яким необхідна наша допомога. Організатори події зазначають, що усі кошти, виручені за продаж квитків на цей концерт, підуть на допомогу діток-вихованців центру «Джерело».

Усіх небайдужих львів’ян запрошують долучитися до благодійної події і завітати на концерт. Відбудеться концерт 9 грудня в концерт-холі «Малевич», що на проспекті Чорновола, о 17:00. Квитки на концерт можна придбати онлайн, завітавши на сайт організаторів.

Нагадуємо, що минулого разу такий концерт організовували у квітні цього року. Тоді зірковими гостями події були Ірина Федишин, Ляна Новак, Мар’яна Ільків, Іван Попович, Тарас Гаврик та багато інших зірок української естради. 

Comments

.,.,.,.