Серіал "Чорнобиль": чи очікувати на продовження?

"Трендовий" серіал про трагедію на Чорнобильській АЕС тримає заслужену планку: рейтинги цього серіалу давно стали кращими, ніж в культової "Гри престолів". Серіал справді заслуговує на увагу, особливо з точки зору України та українців, адже ця стрічка розповідає про нашу трагедію і нашу історію. Цими днями в інтернеті поширилася новина про те, що продюсер Крейг Мезін планує зняти продовження серіалу, 6 серію, пише "lviv-trend.in.ua".

Так, шалений успіх серіалу спричинив поширення фейкової інформації серед шанувальників. Усі п'ять серій змушують глядача нервувати, затримувати подих і кожною клітиною тіла відчувати напруження разом з героями стрічки. Тому українці і вирішили собі, що незабаром з'явиться продовження - шоста серія "Чорнобиля".

На думку поширювачів фейку, продюсер планував зняти продовження, яке б розповідало про сучасний вигляд Чорнобильської АЕС. Шоста серія б оповідала про те, як з плином часу змінилася Чорнобильська АЕС, розповідала б про рятувальників сьогодні. 

Однак продюсер стрічки Крейг Мезін заперечив таку інформацію: у своєму профілі в одній із соціальних мереж він написав, що продовження серіалу не буде. Тому натхненним шанувальникам доведеться вдовольнятися тим, що є. 

Коментарі