Львівський кінопалац влітку буде проводити покази на даху

Літо – пора активного відпочинку, подорожей, прогулянок та нових вражень. Але далеко не у кожного мешканця міста випадає нагода влітку поїхати на море, у гори чи в село, як це робить чимало людей, щоб провести цей період на свіжому повітрі, а не на асфальті. Для тих, хто більшість свого часу влітку все ж проведе у місті, департамент культури чи окремі центри тут влаштовують свої осередки відпочинку.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, одну з інновацій на час літнього періоду запроваджує кінотеатр ім. Олександра Довженка на Сихові, який запрошує глядачів на перегляди кіно під відкритим небом (головне фото – умовне). Сеанси будуть проводити на даху будівлі кіноцентру кожного четверга, починаючи з 13 червня. Про це розповіла директорка Центру Марта Іванишин, пише прес-служба Львівської міської ради.

Изображение удалено.

Також адміністрація кінопалацу повідомила, що їх проект “Кіно на даху” триватиме все літо та завершиться у вересні. Усі перегляди на даху безкоштовні. Фільми, які тут транслюватимуть, будуть на різну тематику, а після кожного перегляду глядачам можна буде долучатись до обговорення побаченого. Вже відомо, що у списку фільмів, які покажуть на даху кінопалацу, буде мінісеріал “Чорнобиль”, знятий американським каналом HBO, який нещодавно вийшов на великі екрани.

Бажаємо усім гарних, приємних переглядів та нових вражень!

Comments

.,.,.,.