До Львова завітав перший в Україні БУР-мобіль

Впродовж травня Україною подорожує майстерня на колесах – так званий БУР-мобіль. В основі цього проекту – культурна, освітня та пізнавальна програми. З приїздом БУР-мобіля у місто, там відбуваються різноманітні заходи для місцевих громад – майстер-класи, панельні дискусії, виступи місцевих виконавців та музичних гуртів, про це пише видання 032.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, до Львова БУР-мобіль приїхав 28 травня. Пробуде він тут ще у середу, 29 травня, а 30 травня поїде у Дрогобич. Загалом тур БУР-мобілем охопить 10 українських міст. У рамках цієї програми люди матимуть чудову нагоду дізнатись більше про БУР (програма “Будуємо Україну Разом”), зможуть долучитись до спільноти волонтерів та познайомитись з ідеєю БУР-таборів. Крім того, усі охочі можуть взяти участь у численних майстер-класах, які буде організовано у часі кожного візиту у місто, бути учасником концерту місцевих гуртів та музичних виконавців та загалом відпочити корисно і цікаво.

Зазначимо, перша в Україні мобільна майстерня БУР, в основі якої програма “Будуємо Україну Разом”, спеціалізується на питаннях перетворення сільського чи міського простору в комфортне місце відпочинку, зустрічей і генерування ідей. У такий спосіб волонтерська програма через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних містах України.

Основною місією БУР-мобіля є промоція можливості створення БУР-таборів та мережі свідомих, активних, відповідальних українців, які розуміють, що зміни можливі в країні, якщо ти сам береш в них участь, бо ти і є країна.

Зазначимо, діяльність БУРу почалася з міста Краматорськ, де в 2014 році було відновлено 25 квартир, зруйнованих під обстрілами. Після цього БУР-команда вже провела 42 табори, в яких взяло участь 2072 волонтери. Крім того, за допомогою БУР-проекту було відремонтовано домівки 170-м сім’ям та створено 12 молодіжних платформ по всій Україні.

Comments

.,.,.,.