В місті Лева відкрили ювілейну Міжнародну фотовиставку "День-2018"

Вчора, 22 травня, у Львові розпочалися традиційні Дні газети "День", розповідає сайт "lviv-trend.in". В межах проведення "Днів" до Львова приїхали представники редакції відомої газети "День", зокрема головна редакторка Лариса Івшина, яка вчора мала зустріч з львівськими студентами. Паралельно у  Львові розпочала свою роботу цього року ювілейна Міжнародна фотовиставка під назвою "День-2018". 

Відкриття двадцятої ювілейної фотовиставки відбулося у середу, 22 травня, о 12:00 год у стінах Національного університету "Львівська політехніка" (за адресою: вулиця Бандери, 12). Після відкриття фотовиставки студентів покликали на зустріч з Ларисою Івшиною, де наприкінці редакторка отримала пам'ятну монету від львівської громади і слова вдячності від заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка. 

Львів'яни мають змогу відвідати унікальну фотовиставку аж до 7 червня включно. Також львів'ян закликають взяти участь у голосуванні і віддати свій голос за знімок, який, на думку учасника, є найкращим. Вхід на виставку - вільний. 

Організатори фотовиставки розповідають, що у фотопроекті брали участь знімки, в яких яскраво відображено публіцистичний акцент - це ті роботи, які відображають настрій року, важливі події, які відбулися впродовж року. Найкраще, за словами організаторів, представлено у фінальній експозиції, де представлено знімки традиційних вже рубрик. Це такі рубрики: "Політика", "Український світ", "Фото з історією", "Світ очима дітей" тощо. 

Своїм фотопроектом працівники газети відкривали особливу Україну українцям. Це 20 років української історії у фотографіях, за весь час до проекту долучилося більше 1500 учасників - професіоналів та аматорів, які по-особливому ставилися до своєї клопіткої праці. 
Запрошуємо львів'ян не опускати нагоду і відвідати фотовиставку "День-2018" та не забути обрати найкращий представлений тут знімок. 

Коментарі