Хто переміг на Євробаченні-2019?

Цієї суботи, 18 травня в ізраїльському місті Тель-Авів пройшов грандіозний фінал найбільшого пісенного конкурсу Європи «Євробачення-2019». Коментував пряму трансляцію в Україні популярний телеведучий, комік, актор Сергій Притула. То хто ж цього року здобув перемогу? Про це розповість видання lviv-trend.in.ua.

Нагадаємо, минулого року  в Лісабоні Україну представляв співак Melovin (Костянтин Бочаров), який зайняв 17-те місце. Перемогла ж у конкурсі представниця Ізраїлю Netta з піснею «Toy», яка справила справжній фурор серед глядачів і журі. Цього року в українському нацвідборі на «Євробачення-2019» перемогла MARUV (Анна Корсун), однак вона відмовилась від підписання угоди з Національною суспільною телерадіокомпанією України, оскільки в договірі були пункти про заборону гастролей в Російській Федерації. Після цього представити Україну на «Євробаченні» запропонували учасникам, які посіли у відборі 2-гу та 3-тю сходинку, однак ті відмовились. Відтак, Україна цьогоріч не брала участі в пісенному конкурсі.

У фіналі конкурсу за перемогу цього року змагалися 26 учасників. Переможцем «Євробачення-2019» став представник Нідерландів Дункан Лоуренс з піснею «Arcade». До речі, букмекери саме йому прогнозували перемогу. Друге місце посів представник Італії – Махмуд і закрив трійку лідерів росіянин Сергій Лазарєв.

На сцені пісенного конкурсу все ж виступила артистка з України – Вєрка Сердючка, якій у 2007 році в столиці Фіндляндії з піснею «Dancing Lasha Tumbai», на жаль, не вдалось перемогти. Тоді вона зайняла 2 місце. У суботу Сердючка запалювала європейську публіку піснею минулорічної переможниці Нетти Барзілай.

Сподіваємось, наступного року українські артисти поїдуть на «Євробачення» в Нідерланди без скандалів і там гідно представлять нашу країну. 

Коментарі