Львівська співачка Христина Соловій випустила новий відеокліп

Співачка зі Львова Христина Соловій презентувала нову відеороботу на пісню “Про весну”, яка увійшла до авторського альбому “Любий друг” (2018 рік). Про це повідомляє видання lviv-trend.in.ua.

Христина Соловій – українська співачка, музикант, народилася у м. Дрогобич Львівської області, закінчила філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Здобула популярність як виконавиця після участі у національному талант-шоу “Голос країни-2013”. На сліпих прослуховуваннях заспівала лемківську пісню “Горе долом” і потрапила до команди зіркового тренера лідера групи “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука. Дійшла до півфіналу шоу. У результаті співпраці з Святославом Вакарчуком співачка у 2015 році випустила перший відеокліп на авторську пісню “Тримай”, який став справжнім проривом року, завоював мільйони переглядів на “YouTube” і перемогу в номінації “Найкращий відеокліп” на національній музичній премії  “YUNA”. Від початку своєї творчої діяльності артистка встигла випустити вже 2 музичних альбоми: “Жива вода” (2015 рік) і “Любий друг” (2018 рік). 

Вчора, 15 травня, в мережі з’явився новий чуттєвий кліп на пісню “Про весну”, який переглянули вже близько 80 тисяч шанувальників. Локацією для зйомки стала територія архіву-музею літератури і мистецтва України, де жили і творили українські літератори, композитори та художники. В одному з будинків Андрій Малишко написав “Пісню про рушник” . Над відеокліпом працювали режисер – Юрій Двіжон, оператор – Олександр Лубенський, продюсер – Наталія Лавріщева та інші. Шанувальники висловлюють захоплення з приводу нової роботи.

Сама співачка зізналася, що локація нагадала їй про дитинство, проведене в будинку бабусі в Дрогобичі, де та навчала її давніх пісень.

Переглянути відеокліп можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=03-fHhK7t8w.

 

Comments

.,.,.,.