У Львові стартує "Майстерня міста": особливості програми

Вже цього тижня, 17 травня, у Львові стартує "Майстерня міста" - 2019. Це мегадійство для міста Лева є вже традиційним. Проходитиме "Майстерня міста" з 17 травня до 9 червня. У рамках події у Львові відбудуться численні тренінги, майстер-класи, воркшопи, цікаві дискусії та обговорення, зустрічі, презентації - і все це пройде у різних локаціях, однак буде об'єднано спільною метою - ефективний та раціональний розвиток міста Лева. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", унікальна платформа розвитку "Майстерня міста" розпочнеться, як вже зазначалось, у п'ятницю, 17 травня. Відкриття відбудеться на локації громадської організації "Нові орбіти" біля молодіжного центру "Супутник". Триватимуть заходи "Майстерні" на Левандівці до неділі 19 травня. Пройдуть цікаві зустрічі у рамках "Майстерні" і на Підзамче біля Резаводу, на Панча і в районі Рясне, пише видання 032.

Організатори цього масштабного дійства зазначають, що цьогоріч до творення "Майстерні міста" вони залучають активних мешканців Львова та різні громадські організації, саме тому "Майстерня" триватиме не кілька днів, а розтягнеться на кілька вихідних впродовж травня-червня. Сьогодні адміністрація цього заходу звертається до усіх небайдужих мешканців Львова, аби ті зголошувались та брали участь у цій платформі розвитку міста, пропонували свої ідеї, ділились думками, порушували актуальні проблеми.

Організатори "Майстерні міста" наголошують, що цьогоріч платформа матиме своєрідний характер через особливий сценарій проведення, адже, за їх словами, львів'яни матимуть можливість "майструвати" практично три тижні, впродовж травня - червня. Наразі адміністрація ще шукає "Майстерні" на Сихові, Левандівці, Рясному, Підзамче та вул. Чорновола тощо.

Зазначимо, вже відома сьогодні платформа "Майстерня міста" ‒ це спільний проект КУ "Інститут міста" та проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. З усіма деталями програми можна ознайомитись тут.

Коментарі