Цієї неділі львівський ботанічний сад вкотре прочинив свої двері для відвідувачів

У неділю, 12 травня, якраз до Дня матері у ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка в черговий раз пройшов День відкритих дверей для львів’ян та гостей міста. Про це повідомляє lviv-trend.in.ua.

Від початку року це вже третій раз ботанічний сад, що знаходиться за адресою вул. Черемшини, 44, прочиняє свої двері для відвідувачів. Нагадаємо, що ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка розміщений на двох територіях – вул. Черемшини, 44 та вул. Кирила та Мефодія, 4. Раніше, від початку цього року, містяни мали змогу завітати туди вже 7 та 21 квітня.

Зокрема, 7 квітня усіх охочих запрошували на “Весну в саду”: поглянути на ранньоквітучі рододендрони, перші квітки магнолії та першоцвіти, а також субтропічні рослини та сукуленти. 21 квітня люди могли помилуватися цвітінням магнолій. 

Учора ж, у День матері, у період з 14.00 до 18.00 львів’ян запрошували на “Свято кольору у саду”, адже весняний сад природа розмалювала у барвисту палітру:зацвіли рододендрони, пахучий бузок, деревоподібні півонії та багато інших рослин. 

До слова, у березні цього року до Львівського ботанічного саду завітала міністр освіти та науки  України Лілія Гриневич в рамках окремої програми підтримки заповідників, ботанічних садів, дендропарків і обсерваторій у вишах, яку Міністерство планує втілити в реальність протягом 2020-2022 років. Ця програма повинна дозволити вищим навчальним закладам забезпечувати господарчі, охоронні та інші потреби, щоб уникнути занепаду науково-навчальних установ. Наприклад, видатки на спецодяг, заробітну плату технічному персоналу, який є домінуючою категорією, воєнізовану охорону тощо. 

У Львівському ботанічному саду, який заснований ще у далекому 1852 році, діє 5 навчально-наукових відділів: природної трав’янистої флори, культурної флори та озеленення, тропічних та субтропічних рослин, дендрології, фізіології та біохімії рослин.

 

Comments

.,.,.,.