Найкраще – у Львові: топ відомих вихідців-музикантів, родом з міста Лева

Якщо запитати у пересічного львів’янина, чи пишається він своїм містом, у відповідь гарантовано почуєте підтвердження. Це й не дивно, адже наше місто славиться чудовою архітектурою, мальовничими вуличками, де безліч кав’ярень і завжди усміхнених львів’ян, які за багато років життя в місті Лева продовжують палко любити своє місто. Наш Львів славиться також талановитими вихідцями, які прославляють рідне місто як в Україні, так і за її межами. Сьогодні “lviv-trend.in” розповість про найвідоміших музичних вихідців з міста Лева. 

Чи не найхаризматичнішим співаком родом зі Львова можна вважати Андрія Кузьменка (творчий псевдонім – Кузьма). У складі легендарного гурту “Скрябін” Андрій Вікторович популяризував українську пісню. Його пісні стали “візитівкою” сучасної української естради, справжнім закликом до національного та духовного пробудження. 

Не менш харизматичним співаком родом зі Львова є лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук. Народжений у сім’ї львівського науковця, Святослав і сам був тривалий час наближений до науки. Концерти відомого гурту збирають цілі зали поціновувачів проникливої музики вже багато років поспіль. До слова, сьогодні, 8 квітня, Вакарчук виступає у нашому місті разом з симфонічним оркестром. 

А ви чули про скрипаля-віртуоза Олександра Божика, який прославив рідне місто після участі у телевізійному проекті “Україна має талант”? Цей музикант витворяє на скрипці таке, про що вам і не снилося. Однаково талановито йому вдаються як рок-композиції, так і поп-музика та етно-музика. А ще – Олександр Божик вміє грати одночасно на чотирьох скрипках! Знаєте когось, хто б міг похвалитися таким же вмінням?

Звісно ж, згадуючи імена славетних львів’ян, не можна оминути увагою славетного Володимира Івасюка – композитора та поета, одного із основоположників української естрадної музики. За час своєї плідної творчої діяльності Івасюк створив 107 пісень, 53 інструментальні твори, а також музику до кількох спектаклів. 

Comments

.