У Львові працює виставка автомобілів стилю ретро: локація та ціни

Ще наприкінці минулого року, у жовтні, у Львові відкрили неймовірно чудову та унікальну виставку автомобілів у стилі ретро. На старовинні авто можна подивитись на вулиці Вітовського, 57а. Це місце має назву "Ретро гараж" та є єдиним у своєму роді у Львові (фото - умовне). Виставка завдяки своїм експонатам дозволяє кожному відвідувачу відчути себе героєм американського блокбастеру, а декому навіть згадати дитинство. Про це пише видання 032.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", вхід на виставку прикрашає вивіска "Retro Garage". Приміщення, де презентовано ретро авто належить Львівському історичному музею. Усі експонати розташовані на території площею 500 кв. метрів. Тут помістилися чотири експозиції: одна належить Львівському історичному музею, інші — надані приватними львівськими колекціонерами. Серед великого числа авто тут можна побачити: автомобілі ретро, мотоцикли, скутери, велосипеди, унікальні номерні знаки та навіть маленькі автомоделі. Загалом, у гаражі зібрано експонати із декількох країн світу: Україна, Німеччина, Австрія, Польща, Чехословаччина, СРСР, Болгарія, США, Італія та Чехія. Біля кожного експонату розміщені таблички з характеристиками та основною інформацією.

Як вже зазначалось, на виставці зібрали колекції кількох приватних колекціонерів. Зокрема, одним з таких є Андрій Гладун. У його колекції близько 40 велосипедів, рік випуску яких сягає 1920-х років, а також три мотоцикла, мопеди та один скутер. Усі експонати унікальні та мають свою історію. Сьогодні таких двоколісних вже не побачити на дорогах. У рамках цієї колекції найбільшою популярністю серед малюків користується "велосипед-коник", який виготовлений в XIX столітті в Італії. Цій дитячій забавці більше 120 років. Також спеціально для "Ретро гаражу" сконструювали двоколісний "особливий" велосипед, який працівники жартома називають "велосипедним бананом" через те, що на його рамі облаштовано п’ять сидіть, на які часто сідають відвідувачі, щоби зробити спільне фото.

У львівський "Ретро гараж" можна завітати щодня, окрім середи. Виставка працює з 10:00 ранку до 17:00 вечора. При вході є каса: для дорослих вхідний квиток коштує 50 гривень. Учні, студенти та пенсіонери можуть придбати пільговий вхідний квиток за 20 гривень. А для дітей з багатодітних сімей, сиріт, людей з обмеженими можливостями, учасників АТО та дітей віком до 6 років — вхід безкоштовний.

Comments