Зважаючи на непросту ситуацію в Україні, яка вже триває 5 років – революції, війна, окупація,- суспільні зміни торкнулись абсолютно всіх і всього. Це стосується і людей і їх сфер діяльності – політики, медицини, освіти, культури, мистецтва, музики тощо. Зокрема, війна з Росією поділила громадян України на тих, які підтримують певні стосунки з країною-окупантом і тих, які навідріз відмовляються чути будь-що про РФ. Така ситуація і в українській музиці.
Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, далеко не всі українські зірки “продаються” та їздять на гастролі у Росію, оскільки для деяких гідність, принципи і любов до Батьківщини важливіші грошей. Список справжніх патріотів своєї країни оприлюднили на радіо “Максимум”, пише zik.
Отож, топ-10 українських виконавців, які принципово НЕ гастролюють у РФ:
-
Гурт ONUKA. Їх неодноразово запрошували співати в Росію, проте музиканти завжди відповідають відмовою і кажуть, що так буде до тих пір, поки ситуація в країні не покращиться, а війна не припиниться.
-
Колектив The Hardkiss. Зокрема, вокалістка групи Юлія Саніна заявила, що рішення про відмову виступів у Росії група прийняла одноголосно. Вони не виступають у РФ не тільки на відкритих преміях, телевізійних програмах, але і не дають там концертів .
-
Анастасія Приходько після семи років життя в Росії розірвала всі зв’язки з країною-агресором і сказала, що не виступила б там за “будь-які гроші”.
-
Гурт Бумбокс. Учасники колективу заявили, що не поїдуть у Росію, поки не закінчиться війна і весь цей жах. За їх позицією, це справа честі.
-
Українська поп-діва Тіна Кароль солідарна з колегами по сцені. Щодо цього, то зірка сказала, що вона зуміла поставити національні інтереси вище власних. Кароль сказала, що любить свою країну, бо тут виросла.
-
Група Океан Ельзи категорично не їздить на будь-які події до РФ. Вакарчук зазначив, що сумує за мільйонами прихильників “Океану” з Росії, але все ж вони більше сумують за гуртом. Співак зазначив, що прихильники з Росії можуть приїжджати на їх концерти сюди, в Україну, але вони у РФ не поїдуть.
-
Гурт KOZAK SYSTEM. Їх можна назвати зразковими у цій справі, адже музиканти не тільки не гастролюють у Росії, але й пишуть антиросійські пісні.
-
Хлопці зі СКАЙ сказали, що погодяться виступити в Росії, коли закінчиться путінський режим і до влади прийдуть адекватні люди.
-
Гурт Тартак. Команда артистів і раніше не виступала в Росії, тому позиція хлопців щодо цього не підлягає сумніву.
-
Антитіла. Учасники групи не сумнівались ані хвилини та продемонстрували свою стійку політичну позицію сказавши, що у зв’язку з бойовими діями між Україною і Росією, вони відмовляються від будь-яких творчих зв’язків з РФ.




