Новорічні свята під час пандемії.

Незабаром Новий рік, свято, яке відзначають практично всі в Україні. До нього готуються наперед, заздалегідь бронюючи місце для відпочинку, купуючи квитки та все необхідне. Але чи все готове? Варто перевірити, адже зараз неспокійні часи, пандемія COVID-19 так і намагається зіпсувати Ваші плани!

Вже кілька років країни борються з пандемією, викорінити хворобу так і не вдалося, але все ж таки уряди змогли взяти проблему під контроль. Було розроблено дієві методи локалізації вірусу та зниження темпів його поширення. Відповідно до рекомендацій МОЗ та ВООЗ в Україні запроваджено нові правила соціальної активності, яких дотримуються усі свідомі громадяни. Також розгорнуто процедуру масової вакцинації.

Наприклад, серед туристів найбільшою популярністю у зимову пору року користується Карпатський регіон. Тут розташований один із найкращих туристичних комплексів Буковель, який працює у штатному режимі навіть під час пандемії. Все завдяки тому, що у ньому дотримуються рекомендацій МОЗ та нових правил роботи, запроваджених урядом. Весь персонал курорту вакцинований, що підтверджується ковід-сертифікатами. Таким чином, Ваш відпочинок буде безпечним і якісним, але Вам також потрібно проявити свідомість. Двері Буковель відчинені для тих, хто має один з таких медичних документів, як:

  • Сертифікат про вакцинацію COVID-19.
  • Негативний ПЛР тест.
  • Довідка про одужання від КОВІД-19.

Відсвяткувати Новий рік у Карпатах – це чудове рішення. Чарівна атмосфера магічних гір, прекрасні краєвиди засніжених лісів, смачна та різноманітна місцева кухня, особливий колорит та самобутність Гуцульщини, а ще ціле море розваг!

Якщо Ви готові до пригод, поспішайте забронювати поїздку в Буковель від транспортної компанії Transfer-tour: http://www.transfer-tour.com/ru/lvov-karpaty/lvov-bukovel/ . Трансфер-тур надає великий перелік послуг, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями всередині України та за її межами. Ми організовуємо індивідуальні та групові трансфери, планові та на замовлення за доступними цінами. Наші пасажири вирушають у поїздку на комфортабельному сучасному транспорті та прибувають у кінцеву точку маршруту відповідно до графіка. Транспортними засобами керують виключно досвідчені та професійні водії, ввічливі та приємні у спілкуванні. Весь персонал компанії вакциновано. Ваша безпека та комфорт – наш пріоритет.

Comments