Де ефективно лікують сколіоз у дітей та дорослих у Львові

Навчившись ходити на двох ногах, та отримавши завдяки цьому величезну перевагу в боротьбі за виживання, людина одночасно розжилася кількома серйозними захворюваннями кісток спини та стоп, з далекосяжними наслідками. А наскільки це серйозно, можна зрозуміти хоча б потому, що по нинішній день, не дивлячись на всі досягнення медицини, діагностика та лікування сколіозу у дітей та дорослих — серйозна проблема.

У цій статті ми розглянемо причини виникнення викривлень і методи лікування кіфозу, сколіозу, плоскостопості. А також визначимося, де і як сьогодні в Україні проводиться корекція стоп.

Звідки береться сколіоз і яким він буває

Сьогодні медицина солідарна у твердженні, що сколіоз і його “модифікації” — результат прямоходіння, а точніше, важкої роботи та неправильного способу життя людей. У підсумку ми отримуємо проблеми з хребтом і стопами, які проявляються в самому ранньому віці до 3-х років, а основну групу ризику сьогодні складають діти від 6 до 15 років.

За великим рахунком людина може народитися з деформованим хребтом або отримати викривлення в результаті захворювання. Якщо ж причину аномалії встановити не вдається, то говорять про ідіопатичний сколіоз, який буває:

  • дитячим – до 3 років;

  • ювенільним — від 4 до 10;

  • юнацьким — від 10 років.

До сколіозу також можуть привести патології м’язової і нервової системи, інфекційні захворювання, вади розвитку кісток.

Крім сколіозу, масово поширені й інші види викривлень, зокрема, лордоз (викривлення хребта в області шиї й попереку та кіфоз (деформація грудного відділу)

Як лікують викривлення в Академії Грація

Лікування будь-якого викривлення вимагає волі, часу, терпіння і величезного бажання стати повноцінною людиною. І якщо все це у пацієнта є, лікування в Академії Грація обов’язково дасть позитивний результат.

Як виглядає в загальних рисах сам процес? Ефективність корекції багато в чому залежить від діагностики, визначення стану опорно-рухового апарату, яка в Академії проводиться за авторською методикою О. Слінько. У цей комплексне обстеження входить

  • ортопедичний огляд;

  • визначення основних життєвих показників;

  • тестування функціоналу опорно-рухового апарату;

  • визначення амплітуди руху хребта та інших суглобів.

І тільки після визначення причини ортопедичних порушень, призначається лікування — індивідуальні вправи та процедури, а також спеціальна корекція за допомогою ортопедичних пристосувань, які можна отримати в медичному центрі.

1

 

Comments

.,.,.,.